Tajuk.co http://tajuk.co/ Tajuk.co - Sumber Acuan Jadi Rujukan Thu, 16 Nov 2017 17:30:00 +0700 Tue, 14 Nov 2017 19:22:00 +0700 Tue, 14 Nov 2017 19:20:00 +0700 Tue, 14 Nov 2017 19:17:00 +0700 Tue, 14 Nov 2017 19:15:00 +0700 Tue, 14 Nov 2017 19:13:00 +0700 Tue, 14 Nov 2017 09:10:00 +0700 Tue, 14 Nov 2017 09:08:00 +0700 Tue, 14 Nov 2017 09:05:00 +0700 Tue, 14 Nov 2017 09:03:00 +0700 en-US hourly 1 Sudirman Said Pimpin Serikat Kedaulatan Bangsa http://tajuk.co/news/sudirman-said-pimpin-serikat-kedaulatan-bangsa http://tajuk.co/news/sudirman-said-pimpin-serikat-kedaulatan-bangsa/#comments Thu, 16 Nov 2017 17:30:00 +0700 Tajuk.co http://tajuk.co/news/sudirman-said-pimpin-serikat-kedaulatan-bangsa http://tajuk.co/news/sudirman-said-pimpin-serikat-kedaulatan-bangsa/feed/ 0 Buni Yani Divonis Satu Tahun Enam Bulan http://tajuk.co/news/buni-yani-divonis-satu-tahun-enam-bulan http://tajuk.co/news/buni-yani-divonis-satu-tahun-enam-bulan/#comments Tue, 14 Nov 2017 19:22:00 +0700 Tajuk.co http://tajuk.co/news/buni-yani-divonis-satu-tahun-enam-bulan http://tajuk.co/news/buni-yani-divonis-satu-tahun-enam-bulan/feed/ 0 Antisipasi Luapan Air, Anies Tinjau Pengerukan Kali Krukut http://tajuk.co/news/antisipasi-luapan-air-anies-tinjau-pengerukan-kali-krukut http://tajuk.co/news/antisipasi-luapan-air-anies-tinjau-pengerukan-kali-krukut/#comments Tue, 14 Nov 2017 19:20:00 +0700 Tajuk.co http://tajuk.co/news/antisipasi-luapan-air-anies-tinjau-pengerukan-kali-krukut http://tajuk.co/news/antisipasi-luapan-air-anies-tinjau-pengerukan-kali-krukut/feed/ 0 Sandiaga: TOD adalah Strategi Jangka Panjang http://tajuk.co/news/sandiaga-tod-adalah-strategi-jangka-panjang http://tajuk.co/news/sandiaga-tod-adalah-strategi-jangka-panjang/#comments Tue, 14 Nov 2017 19:17:00 +0700 Tajuk.co http://tajuk.co/news/sandiaga-tod-adalah-strategi-jangka-panjang http://tajuk.co/news/sandiaga-tod-adalah-strategi-jangka-panjang/feed/ 0 Bertemu Ulama dan Tokoh Agama, Anies Komitmen Bereskan Ketimpangan http://tajuk.co/news/bertemu-ulama-dan-tokoh-agama-anies-komitmen-bereskan-ketimpangan http://tajuk.co/news/bertemu-ulama-dan-tokoh-agama-anies-komitmen-bereskan-ketimpangan/#comments Tue, 14 Nov 2017 19:15:00 +0700 Tajuk.co http://tajuk.co/news/bertemu-ulama-dan-tokoh-agama-anies-komitmen-bereskan-ketimpangan http://tajuk.co/news/bertemu-ulama-dan-tokoh-agama-anies-komitmen-bereskan-ketimpangan/feed/ 0 Pak Dirman: Pemimpin Itu Pabrik, Bukan Gudang http://tajuk.co/news/pak-dirman-pemimpin-itu-pabrik-bukan-gudang http://tajuk.co/news/pak-dirman-pemimpin-itu-pabrik-bukan-gudang/#comments Tue, 14 Nov 2017 19:13:00 +0700 Tajuk.co http://tajuk.co/news/pak-dirman-pemimpin-itu-pabrik-bukan-gudang http://tajuk.co/news/pak-dirman-pemimpin-itu-pabrik-bukan-gudang/feed/ 0 Buni Yani Hadapi Vonis http://tajuk.co/news/buni-yani-hadapi-vonis http://tajuk.co/news/buni-yani-hadapi-vonis/#comments Tue, 14 Nov 2017 09:10:00 +0700 Tajuk.co http://tajuk.co/news/buni-yani-hadapi-vonis http://tajuk.co/news/buni-yani-hadapi-vonis/feed/ 0 Cara Pensiun yang Tragis Bagi Gianluigi Buffon http://tajuk.co/news/cara-pensiun-yang-tragis-bagi-gianluigi-buffon http://tajuk.co/news/cara-pensiun-yang-tragis-bagi-gianluigi-buffon/#comments Tue, 14 Nov 2017 09:08:00 +0700 Tajuk.co http://tajuk.co/news/cara-pensiun-yang-tragis-bagi-gianluigi-buffon http://tajuk.co/news/cara-pensiun-yang-tragis-bagi-gianluigi-buffon/feed/ 0 Militer Myanmar Ganti Jenderal yang Tangani Rohingya http://tajuk.co/news/militer-myanmar-ganti-jenderal-yang-tangani-rohingya http://tajuk.co/news/militer-myanmar-ganti-jenderal-yang-tangani-rohingya/#comments Tue, 14 Nov 2017 09:05:00 +0700 Tajuk.co http://tajuk.co/news/militer-myanmar-ganti-jenderal-yang-tangani-rohingya http://tajuk.co/news/militer-myanmar-ganti-jenderal-yang-tangani-rohingya/feed/ 0 Keren, Nissan Note tak Perlu Isi Daya di Jalan http://tajuk.co/news/keren-nissan-note-tak-perlu-isi-daya-di-jalan http://tajuk.co/news/keren-nissan-note-tak-perlu-isi-daya-di-jalan/#comments Tue, 14 Nov 2017 09:03:00 +0700 Tajuk.co http://tajuk.co/news/keren-nissan-note-tak-perlu-isi-daya-di-jalan http://tajuk.co/news/keren-nissan-note-tak-perlu-isi-daya-di-jalan/feed/ 0